18,06,2024

Luboteni fiton sfidën e tretë të Play Off-it

Must Read

Luboteni – Prishtina Volley 3:0
25:19,25:15,25:20

Luboteni ka arritur të fitoj sfidën e tretë të play offit, duke e mposhtur Prishtina Volley me rezultat 3:0 në sete.

Me këtë fitore Luboteni është vetëm një hap larg titullit të kampionit.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img