25,06,2024

Labi i jep mbështetje gruas së Mozikut që dyshohet se vodhi 900.00 franga nga çifti zviceran

Must Read

Deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe njëkohësisht këngëtari Labinot Tahiri, ka përkrahur Loredanën pas arrestimit, një ditë më parë në Zvicër.

Mediat zvicerane dhe gjermane raportuan se rep-artistja mori 700 mijë franga nga një çift zviceran, duke i mashtruar ata bashkë me njërin prej vëllezërve të saj.

Megjithatë, Loredana u lirua më pas dhe hetimet ndaj saj janë duke vazhtu. Sidoqoftë, ajo dhe bashkëshorti i saj Mozzik erdhën sot në Prishtinë, pasi këto ditë do të xhirojnë një videoklip.

Labi, i cili është edhe bashkëvendas i Loredanës dhe Mozziku, iu doli në krah atyre duke bërë një mesazh publik përmes Instagramit.

Më poshtë mund ta lexoni të plotë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img