15,06,2024

Ky është parashikimi i motit për sot

Must Read

Vendi ynë vijon të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ulët atmosferik duke mbajtur mot me vranësira të dendura dhe reshje shiu.

Reshjet e shiut në vendin tonë janë prezente edhe sot që prej orëve të para të mëngjesit.

Meteorologët parashikojnë që temperaturat minimale për sot të lëvizin nga 7 deri në 9 gradë celsius, ndërsa ato maksimale parashihen të lëvizin ndërmjet 15 deri në 17 gradë celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i juglindjes dhe veriperëndimit me shpejtësi deri 19m/s.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img