18,06,2024

Klubi ferizajas fton tifozerinë në përkrahje kundër Flamurtarit.

Must Read

Kryesia e klubit, shtabi teknik dhe futbollistët ftojnë shikuesit Ferizajas dhe tifozerinë tonë Ujqit që të hënën të jenë në stadium në përkrahje të klubit të fotbollit, në ndeshjen shumë të rëndësishme ku me fitore do të rriten shanset për mbetje në Superligë.

“Djelmoshat ferizajas kanë nevojë për përkrahje si asnjëherë më parë, andaj të hënën të gjithë së bashku në mbështetje të KF Ferizaj dhe të arrihet synimin që e kemi – mbetjen në Superligë direkt pa barazh” thuhet në ftesën e klubit “Ferizaj”

Ndeshja fillon prej orës 16;00 në stadiumin me bari sintetik (mbrapa sallës së sporteve)

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img