21,02,2024

Kjo bukuroshe gjen mënyrën se si t’i motivojë lojtarët e Dritës

Must Read

Kjo bukuroshe ka thënë se Drita është klub me renome dhe i duhet motivim nga të gjithë ne.

“Qyteti i Gjilanit ka qenë dhe do të mbetet bardhë e kaltër.  Drita na frymëzon, sepse ka ekipin për lakmi, ka tifozerinë ‘Intelektualët’ që se ka shoqin në vend.  Femrat më të bukura të Gjilanit do të jenë në anën e saj dhe do të jemi edhe në stadium përkrah këtyre djemve që t’iu japim motiv. Kjo Dritë është si drita dhe do të ketë forcën e saj për t’u ngjitur sa më lartë. Të jesh me Dritën është sikur një pasuri në qytetin  e Gjilanit”, ka thënë Ariela.

Drita tani për tani është në vend të dhjetë me 7 pikë pas 13 jave në Vala Superligën e Kosovës. “E kemi edhe KF Gjilanin, por nuk janë në nivelin e Dritës. Sepse tradita është te Drita dhe KF Gjilani nuk na josh”, thotë Ariela./botasot.info

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjendet e vdekur një grua në autostradën “Arbën Xhaferi”

Një grua është gjetur pa shenja jete në autostradën “Arbën Xhaferi” në drejtimin Ferizaj-Prishtinë, në dalje të fshatit Babush, Rastin...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img