21,02,2024

Hajvalia – Feronikeli, do të befasoheni nga numri i golave

Must Read

Futbolli i Kosovës shpeshherë është kritikuar për mungesë të lojës atraktive dhe numrit të vogël të golave.

Por, Hajvalia dhe Feronikeli janë përkushtura që t’i heshtin kritikët, përcjell “Lajmi.net”.

Ata janë duke zhvilluar një festival të golave në duelin e tyre në kuadër të Vala Superligës së Kosovës në futboll.

Pas një ore lojë, Feronikeli udhëheq me rezultat 3:2.

Katër gola u shënuan vetëm në pjesën e parë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img