Ferizaj

Habil Ajeti rikthehet në KV Luboteni


Publikuar më:


Habil Ajeti u rikthye sërish në Kv Luboteni, pas dy vitesh të kaluara në klubin e tij amë Kv Shkëndija ai sërish rikthehet në shtëpinë e tij të dytë Kv Luboteni.

Habil Ajeti është pikëshënuesi më i mirë i SupërLigës së Kosovës dhe ish reprezentues i Kosovës në Volejboll.
Ka fituar shumë tituj kampioni dhe çmime individuale si lojtari më i mirë MVP.

Me Habil Ajetin klubi KV Luboteni rikthehet sërish si pretendent kryesor për titullin e kampionit të SuperLigës dhe për Kupën e Kosovës.

Kryesia e klubit të Kv Luboteni edhe bashklojtarët e klubit janë shumë të kënaqur me rikthimin e Habilit dhe e mirëpresin në klub.

I dëshirojmë suksese Habilit dhe me padurim e presim ta shohim në aksion.

To Top