19,06,2024

Grabitje e armatosur në Kaçanik

Must Read

Një person nga fshati Doganaj në Kaçanik ka raportuar në polici se derisa ishte duke mbyllur lokalin e tij,  një person i panjohur i maskuar dhe nën kërcënim të sëpatës , i ka grabitur para kesh dhe është laruar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për lëndime ndërsa rasti po hetohet nga policia.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img