18,06,2024

Fitore e madhe për KF Ferizaj, fiton tre pikë në Therandë

Must Read

Ka përfunduar ndeshja në mes të Ballkanit dhe Ferizajt me rezultat 2:4

Futbollistët  ferizajs kanë shënuar një fitore të vlefshme kundër  Ballkanit  me golat e Dren Gashit (2), Ermal Krasniqit dhe Qëndrim Dautaj(1) 

Me këtë fitore skuadra ferizajase largohet nga zona e barazhit.

Dren Gashi në min e 40-të  shënon golin e parë  për Ferizajn.

Dren Gashi në min e 60-të  e kalonë në epërsi skuadrën ferizajase.

Qëndrim Dautaj shënon në minutën e 70’ dhe ngrit rezultatin në 3:1

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img