20,02,2024

“Fikë se fikë bile me muzikë”, Labi ngushëllon veten duke kënduar nga shtëpia

Must Read

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri, ditëve të fundit ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të revoltës që ka shprehur lidhur me paralajmërimin e ministrisë së Shëndetësisë për mundësinë e mosmbajtjes së ahengjeve e dasmave sivjet.

Ndërsa , sot këto pakënaqësi i ka shprehur edhe përmes këngës në oborrin e tij.

Ai bashkë me djalin këndojnë me kitarë. Kurse në postimin e tij në Instagram është shprehur falënderues ndaj publikut për dashurinë që i japin.

Labi dhe Eli te shtëpia Fik se fikë bile me muzikë Sa herë që kendoja i ri me kitarë e mendoja një publik që di të më vlerësojë. Sot falë Zotit e kam atë publik të dashur e shumë briliant që më kanë mbajtur në skenë, dhe që më kanë dhuruar gjithçka që kam sot çkado që shihni. Përjetêsisht mirënjohës LABI DHE FAMILJA FKSH”, ka shkruar Labi.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img