21,02,2024

Ferizajpress.com

Kombëtarja e Kosovës U-17 sot udhëtoi për në Hungari ,në mesin e 20 futbollistëve është edhe Futbollisti i Ferizajt Leard Sadriu

07 tetor – Kombëtarja e Kosovës U-17 sot udhëtoi për në Hungari, ku do të marrë pjesë në ndeshjet para kualifikuese për kampionatin evropian Anglia 2018. Kosova është në grup me Hungarinë, Uellsin dhe Holandën. Para nisjes, përzgjedhësi Besnik...

Fotografia që e bëri nervoz Serbinë!

Kjo fotografi nuk harrohet, është e para 20 vjetësh! Kjo fotografi është bërë në një garë ndërkombëtare në Aachen të Gjermanisë pikërisht në vitin 1996. Ishte një fotografi e bukur dhe aq e mrekullueshme me flamurin kombëtar dhe kombëtarja e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Shpallë të pavlefshme diplomën e shkollës së mesme

Enver Shabani nga fshati Koshare, komuna e Ferizajt shpallë të pavlefshme diplomën e shkollës së mesme, lëshuar në...
- Advertisement -spot_img