20,05,2024

E mitura tenton të bëjë vetvrasje

Must Read

Ferizaj- Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Ferizaj një femër e mitur ka tentuar vetëvrasjen me anë të marrjes së medikamenteve.

Policia thotë se shkaqet mbesin të panjohura ende.

“Viktima femër K-Shqiptare e mitur, për shkaqe të panjohura ka tentuar të vetëvritet duke përdorur sasi të tepruar të medikamenteve”, thuhet në raportin policor.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në emergjencën e Ferizajt dhe e njëjta është jashtë rrezikut për jetë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img