15,06,2024

Bytyqi: Projekti “Bashkimi i Qytetit” po merr formën

Must Read

Drejtori i Infrastrukturës  në Ferizaj, Arbër Bytyqi sot ka  përcjellë  nga afër punimet   e projektit “Bashkimi i Qytetit”

Me këtë rast ai ka deklaruar se është i kënaqur me zhvillimin e punimeve  dhe dinamikën e punës që po bëhet për realizimin e këtij projekti.

“Sot gjatë ditës kisha kënaqësin ti përcjellë nga afër punimet në projektin “Bashkimi i Qytetit”, projekt që tashmë ka marrë formën dhe si projekti i vetëm në Kosovë i natyrës së tillë po realizohet me standarde dhe parametra ndërkombëtar” ka thënë Bytyqi.

Bytyqi  ka bërë publike edhe disa foto nga pjesa e brendshme  e nënkalimit, pjesës së  deritashme, e cila në anën e sipërme sërish është hapur për komunikacion.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img