25,05,2024

Borë në Ferizaj (Foto-Video)

Must Read

Temperaturat e ulëta kanë rikthyer borën edhe në Ferizaj e cila edhe  pse me intensitet të dobët  ka kthyer  ndjenjën e dimrit.

Shiu i cili  filloi të bie orët e pasdites në Ferizaj ka filluar të përcjellet edhe me reshje të borës në orët e mbrëmjes.


- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img