04,06,2023

Hani i Elezit: Bisedohet për bashkëpunim mes Komunës dhe Postës së Kosovës

Must Read

Kryetari i komunës Rufki Suma priti në takim pune zyrtarë nga Posta e Kosovës z.Ragip Hoxhaj Menaxher i Çështjeve Ligjore në Postën e Kosovës SH.A, z.Luan Jahiri Menaxher Regjional i Postës së Kosovës –Ferizaj dhe z.Hamdi Bela, përgjegjës i ZPK-së Hani i Elezit.
Kryetari Suma me zyrtarët nga Posta e Kosovë bisedoi lidhur me bashkëpunimin e dy institucioneve në interes të banorëve të komunës së Hanit të Elezit.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img