15,06,2024

Aksident komunikacioni në Lloshkobare të Ferizajt, një i lënduar

Must Read

Para pak çstesh në rrugën  magjistrale Ferizaj-Shtime, në fshatin Lloshkobare ka ndodhur një aksident komunikacioni.

Aksidenti ka ndodhur në mes të një veture dhe një kamioni ku për pasoje vozitësi  i veturës ka marrë lëndime.

Këtë e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë Rajonale në Ferizaj, toger Agim Gashi.

“Në fshatin Lloshkobare ka ndodhur një aksident komunikacioni në mes të një veture dhe një kamioni. Për pasojë  vozitësi i veturës ka marrë lëndime dhe është dërguar në Emergjencën e Spitalit të  Ferizajt.”  Ka thënë Gashi.

Ekipet e policisë dhe zjarrëfikësve janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img