03,12,2023

Aksident i rëndë në Babush të Ferizajt, ka të lënduar (Foto)

Must Read

aksident

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Babush të Ferizajt në mes një kombi busi dhe një veture të tipit BMW, raporton Indeksonline.

Të paktën dy persona janë lënduar nga aksidenti dhe ndihma e shpejt ka arritur në vend ngjarje për t’i marr të lënduarit.

Në fotografitë që ka siguruar Indeksonline shihet se vetura BMW është përplasur prapa, ndërsa kombi busi përpara.

Policia shihet se ka dal në vend ngjarje për ta hetuar rastin e aksidentit.aksident aksi

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img