26,02,2024

Aksident i rëndë në Carralevë të Shtimes, katër të lënduar.

Must Read

Në Carralevë të Shtimes para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë komunikacioni.
Bëhete ditur se me këtë rast lëndime kanë marrë katër udhëtarë.
Të lënduarit me nidhmën e shpejtë janë dërguar në emergjencë ndërsa policia e trafikut po merret me rastin.
Këtë njoftim nga vendi i ngjarjes e ka dërguar një lexues i FerizajPres,Kushtrim Llabjani, i cili ka dërguar edhe foto nga vendi i ngjarjes.
Aksident2

Aksident 3

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Alma Loki mposht serben Milosevic dhe bëhet kampione e Ballkanit në karate

Karateistja jonë, Alma Loki, fitoi medaljen e artë në Kampionatin Ballkanik të mbajtur në Podgoricë, disiplina e katave. Edhe një...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img