25,05,2024

Nesër  në Bibaj  përkujtohen veprimtarët e çështjes kombëtarë  Avdi e Shaqir Bibaj

Must Read

Nesër,me rastin e festës se 1 Majit në fshatin Bibaj  të  Ferizajt bëhen homazhe  tek lapidari në fshat  për veprimtarët e çështjes kombëtare Avdi e Shaqir Bibaj.

Homazhet bëhen ora 10 tek lapidari afër xhamisë së fshatit.

Organizimi është bërë nga Këshilli i fshatit  i cili ka  bërë ftesë për një pjesëmarrje   sa më të madhe për nder  të veprës   dhe aktiviteteve   të veprimtarëve të çështjes kombëtare.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img