07,12,2023

Vazhdon bashkëpunimi mes Komunës dhe Këshillit të Bashkësisë Islame në Ferizaj

Must Read

Kryetari i Ferizajt, Muharrem Svarqa, këtë të enjte ka pritur në një takim drejtuesit e rinj të Bashkësisë Islame në Ferizaj, në kryej me Bujar Hasani kryetar.
Në këtë takim u diskutuan çështje të shumta, po ajo më thelbësorja ishte bashkëpunimi mes Komunës dhe Bashkësisë Islame në Ferizaj.
Me këtë rast kryetari Svarqa, ka uruar këtë të fundit për marrjen e detyrës së re dhe ka thënë së bashkëpunimi do të vazhdojë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img