14,07,2024

Ja çka mbeti  pas djegies së fabrikës së këpucëve Geris (Foto)

Must Read

Kështu duken pjesë të fabrikës së këpucëve  pas lokalizimit të zjarrit.

Këto janë pamje nga një pjesë e fabrikës ku tani më zjarri është shuar në arët e pasdites. Por ekipet e zjarrfikësve ende  janë duke u munduar që të shuajnë plotësisht pasi në një pjesë të sajë ende shihet tym dhe flakë.

12962579_1029739760406270_277961407_o 12986349_1029739703739609_1080668672_o 12952844_1029739640406282_1691671179_o 12959397_1029739613739618_261887944_o 12959359_1029739590406287_337979318_o 12980797_1029739567072956_763930125_o

12953275_1029740253739554_2079440626_o 12980820_1029801527066760_787405711_o (1) 12991850_1029801973733382_1433219345_o

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj – komunë e tretë me numrin më të madh të banorëve në Kosovë

109,345 është numri i banorëve të Komunës së Ferizajt, statistikë e publikuar sot nga Agjencia e Statistikave të Kosovës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img