Sport

Zyrtare: Vokrri me një lajm të madh para ndeshjes


Publikuar më:


Pas kësaj kontrate kryetari i FFK-së Fadil Vokrri është shprehur i kënaqur me arrijtën e kësaj marrëveshje

“Kontrata është shumë e rëndësishme. Marrëveshja e nënshkruar është për dy cikle të Kampionatit Botëror dhe atij Evropian. Kelme është sponsor i Realit dhe jemi te kënaqur me kushtet e ofruara

Kelme nuk i kanë shikuar qeshjet politike meqenëse Spanja nuk ka njohur Kosovën”, deklaroi Vokrri.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top