Sport

Zyrtare: Ronaldo tronditë Realin


Publikuar më:


Portugezi nuk është përfshirë fare në listën e të ftuarve nga trajneri Zinedine Zidane.

Pos portugezit, jashtë kanë mbetur edhe Gareth Bale, Sergio Ramos, Pepe, Mateo Kovacic dhe Lucas Vazquez, përcjellë “lajmi.net”.

Ndeshja mes Real Madridit dhe Sevillas zhvillohet nesër në kuadër të Kupës së Mbretit.

Më poshtë e keni listën e futbollistëve të ftuar nga Zidane.

Portierë: Navas, Casilla, Yáñez.

Mbrojtës: Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo, Coentrão, Danilo.

Mesfushorë: Kroos, James, Casemiro, Asensio, Modric, Odegaard, Isco.

Sulmues: Morata, Benzema, Mariano. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top