Sport

Zyrtare: Me këto fanella do të paraqiten Ukraina dhe Kosova (FOTO)


Publikuar më:


Në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’, Ukraina në cilësinë e vendasit në Krakovë të Polonisë do të pret Kosovën.

Ukraina në këtë ndeshje do të paraqitet me fanella të kaltra, ndërsa Kosova me ato të verdhat, të cilat i vesh për herë të parë, shkruan Lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top