Sport

Zyrtare: Ky është vendimi i Canës (FOTO)


Publikuar më:


Një gjë të tillë e ka konfirmuar gjakovari përmes një postimi në Facebook.

Ceremonia përshëndetëse do të ndodhë në 6-mujorin e parë të vitit të ardhshëm, përcjellë “Lajmi.net”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.  

.

Comments
To Top