Sport

Zyrtare: Konfirmohet e ardhmja e James


Publikuar më:


Lajmin e ka konfirmuar babai i futbollistit kolimbian, Wilson Rodriguez.

“James ka kontratë me Realin dhe do ta respektojë atë. Ai do të mbetet te Reali edhe më tej”, deklaroi Wilson, përcjellë “lajmi.net”.

Një goditje e madhe kjo për Juventusin dhe Chelsean, që prej kohësh ndjekin numrin 10 të Los Blancos.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top