Ferizaj

Zjarr në restorant Kruja në Dardani të Ferizajt


Publikuar më:


Rreth orës 18:30 restoranti “Kruja” në Dardani Të Ferizajt është përfshirë nga zjarri.
Policia e Kosovës ka konfirmuar rastin duke bërë të ditur se nuk ka të lënduar, ndërsa sipas zëdhënësit të policisë, Agim Gashi, dëmet do të konstatohen më vonë.
Në vendin e ngjarjes gjenden ekipet e zjarrfikësve të cilët po lokalizojnë zjarrin.
Shkaktar i zjarrit dyshohet të jetë oxhaku i restorantit.
Policia dhe ekipi i ndihmës së shpejt gjenden në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin

To Top