Ferizaj

Zhegrova hap zemrën, dhuron para për shërimin e kuzhinierit të lënduar në Ferizaj


Publikuar më:


Mesfushori i Kosovës, Edon Zhegrova ka dhuruar të holla për shërimin e kuzhinierit Enver Xhokli, që mbeti i lënduar nga shpërthimi i një bombole gasi në Ferizaj.

Përpos lutjes, ai ka ftuar mijëra ndjekës të tij në Instagram që ta ndihmojnë Xhoklin, duke shpërndarë detajet e xhirollogarisë. “Zoti i bekoftë dhe i ndihmoftë ata.

T’i ndihmojmë gjithë së bashku, linkun e keni këtu” ka shkruar Zhegrova në Instagram.

To Top