Lajme

Zhduket një vajzë në Viti


Publikuar më:


Një vajzë është zhdukur në Viti.

Këtë përmes raportit 24 orësh e ka bërë të ditur Policia e Kosovës, raporton lajmi.net.

Sipas Policisë, ankuesi i gjinisë mashkullore ka raportuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend-ndodhja e saj.

Lidhur me rastin është njoftuar edhe Prokuroria.

Po ashtu, njësitet policore janë duke e hetuar rastin në fjalë


To Top