Ferizaj

Zhduket një vajzë në Ferizaj


Publikuar më:Një vajzë me probleme mendore është zhdukur në Ferizaj që nga 17 gushti.

Rastin në Polici e ka raportuar babai i saj , deri ka thënë se e bija e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.
Përmes, raportit 24 orësh Policia ka njoftuar se rasti është duke u hetuar nga njësi përkatëse.

To Top