Ferizaj

Zhduket një vajzë në Ferizaj


Publikuar më:


Një vajzë me probleme mendore është zhdukur dje në fshatin Talinovc të Ferizajt.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se rastin e kishte raportuar vëllai i saj duke thënë që ajo është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.

Rasti vazhdon të hetohet

To Top