Lajme

Zhduket një person në Pejë


Publikuar më:


Policia e Kosovës njoftoi se të martën në Pejë, një person ka raportuar në polici se djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se Njësitet relevante janë duke hetuar rastin.

.

Comments
To Top