Lajme

Zhduken dy vajza të mitura në Viti


Publikuar më:


Policia e Kosovës, ka njoftuar se janë zhdukur dy vajza të mitura në Viti.

Në raportin 24-orësh të publikuar nga Policia e Kosovës thuhet se, ankuesi mashkull k/shqiptar ka njoftuar në polici se dy vajzat e tij të mitura kanë dalë nga shtëpia dhe nuk janë kthyer më.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 22:00./Telegrafi/

To Top