Sport

Zbulohet skema spanjolle që “çmendi” Shqipërinë mbrëmë (FOTO)


Publikuar më:


Pas ndeshjes, gazetarët shqiptarë kanë vizituar zhveshtoren e Spanjës, ku shihej tabela ku trajneri Jule Lopetegui, iu ka dhënë instruksionet futbollistëve të tij.

Ajo është shpërndarë në mediat online dhe në rrjetet sociale, përcjellë “Lajmi.net”.

Paraqitjen e jashtëzakonshme të Spanjës e pranuan të gjithë te Kombëtarja, duke pohuar se kurrë nuk janë dominuar nga askush në atë mënyrë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top