Sport

Zbulohen pikët për Topin e Artë, ja si e turpëroi Ronaldo Messin


Publikuar më:


Portugezi ka arritur t’i mposht bindshëm Lionel Messin dhe Antoine Griezmannin, pas suksesit që tregoi në Ligën e Kampionëve dhe Kampionatin Evropian.

Nga 173 gazetarë që kanë votuar, Ronaldo ka arritur të marrë 745 vota, shkruan lajmi.net.

Ai lë pas Messin me 316 vota dhe Griezmannin me 198 vota.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top