Sport

Yllin e Realit e pret dënim i rëndë, ua tregoi gishtin e mesëm tifozëve të Barcës (FOTO)


Publikuar më:


Spanjolli ka bërë një gjest të turpshëm në momentin e golit të Sergio Ramos, duke u treguar gishtin e mesëm tifozëve të Barcelonës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top