Sport

Ylli i Arsenalit qanë si fëmijë në intervistë kur flet për trajnerin e Chapecoenses (VIDEO)


Publikuar më:


Braziliani ka folur për kanalin zyrtar të Arsenalit pas ndeshjes me Southamptonin në Kupën e Anglisë.

Ai ka përmendur dy lojtarë të ekipit brazilian si dhe trajnerin Ciao Junior, të cilin e ka pasur shumë të afërt, përcjellë “Lajmi.net”.

Në një moment, Paulista tradhtohet edhe nga lotët, derisa gjatë gjithë kohës flet me emocione të mëdha.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top