Sport

Wolfsburg e bën befasinë dhe e shokon Realin (Video)


Publikuar më:


wolfs-real

Wolfsburg e ka mundur Realin me rezultatin e pastër 2-0, duke i vështirësuar punët për ndeshjen e kthimit. Ricardo Rodriguez dhe Maximilian Arnold shënunan për Wolfsburgun.

https://www.youtube.com/watch?v=PDs0409R77I

https://www.youtube.com/watch?v=UUIAa3oTxP8

Comments
To Top