Lajme

Vushtrri, një mashkull arrestohet për tentim vrasje të një femre


Publikuar më:


Ilustrim

Sipsa njoftimit të Policisë së Kosovës i arrestuari ka qëlluar me armë zjarri femrën shtetase e Kosovës.

Policia ka bërë të ditur se e plagosura është  në QKUK për trajtim të nevojshëm mjekësor.

Në vend-ngjarje janë gjetur dhe konfiskuar  7 gëzhoja , 2 predha  dhe një plumb të kalibrit 7.62mm ndërsa nga i dyshuari është konfiskuar një AK-47.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje .

.

Comments
To Top