Lajme

Vuçiq mund ta mposhtë Nikoliqin për president


Publikuar më:


Në sondazhin e bërë nga “Politika” thuhet se presidenti i tanishëm, Tomislav Nikoliq do të mund të kishte vështirësi në raundin e dytë, transmeton lajmi.net.

Vuçiq do ta mposhte bindshëm Nikoliqin, sipas këtij sondazhi të bërë mes datave 16 dhe 26 dhjetor, me një mostër prej 1 mijë e 200 respondentëve./Lajmi.net/

.

Comments
To Top