Lajme

Vritet një grua në Prishtinë


Publikuar më:


“Vrasja ka ndodhur në lagjen ‘Mati’. Një grua ka mbetur e vrarë, ndërsa një burrë ka mbetur i plagosur dhe po trajtohet në QKUK. I dyshuari është kapur dhe po merret në pyetje në stacion policor”, ka konfirmuar për lajmi.net, zëdhënësja e Policisë Flora Ahmeti./lajmi.net/

.

Comments
To Top