Lajme

Voton kandidati i pavarur Xhavit Drenori


Publikuar më:


Xhavit Drenori

Kjo pasi që emri i saj nuk është gjetur në listat e votimit, në Qendrën e votimit në shkollën “Rilindja” në Dobrashec.

“Sot është një dite e bukur, procesi zgjedhor deri më tani ka shkuar në rregull. Sot qytetaret e Drenasit janë të barabartë dhe besoj që do të tregojnë që janë shembull”, ka thënë Drenori, transmeton Klan Kosova.

.

Comments
To Top