Lajme

Vogëlushja shërohet nga kanceri, por e vret babai (Foto)


Publikuar më:


25-vjeçari Ryan Lawrence ka pranuar para gjykatës se ka vrarë vajzën se tij 1-vjeçare dhe më pas e ka djegur sepse ndjehej xheloz sepse ajo ishte në qendër të vëmendjes së njerëzve, pas betejës që ajo kishte fituar me sëmundjen e kancerit që i kishte prekur syrin.

Trupi i pajetë i Maddox u gjet më 21 shkurt të këtij viti, tre ditë pasi ajo ishte shpallur e zhdukur nga nëna e saj.

Muajin e ardhëshëm pritet që gjykata të japë edhe dënimin ndaj Ryan Lawrence, i cili mund të variojë nga 25 vite në burg të përjetshëm.

Comments
To Top