Ferizaj

Vogëlushja Enea Xhafaj vjen me këngën “Të dua nënë” (Video)


Publikuar më:


Këngëve për fëmijë që i kushtohen nënës  ditëve të fundit i është shtuar  edhe një këngë nga Enea Xhafaj.

Kënga “Të dua nëna ime”, interpretuar nga Enea  Xhafaj, me tekst të  Fitnete Topallit , muzikë të Duo Bass Records   vetëm pas tre ditësh publikimi ka arritë një shikueshmëri shumë të mirë.

Ndryshe kjo është kënga e parë e Enea Xhafajt e cila është nxënëse në shkollën fillorë “Gjon Serreçi” në Ferizaj dhe ende nuk ka mbushur 10 vjet.

Shikueshmëria dhe pëlqimi i këngës nga fëmijtë  si duket do të shtyjë Enean që të mos ndalet me kaq.

To Top