Lajme

Vitia bllokohet nga bora, komuna nuk i pastron rrugët (Foto)


Publikuar më:


Një lexues i portali lajmi.net, i ka dërguar disa fotografi nga atje ku shihen rrugët e pa pastruar dhe më shumë botë, gjë që qytetarëve ju është bërë e pamundur të lëvizin lirshëm.

Qytetari ka shprehur shqetësimin e tij për gjendjen e rrugëve kryesore në viti, pasi sipas tij, komuna dhe as kompania përgjegjëse për pastrimin e rrugëve nuk kanë marrë përgjegjësi për të kryer punën e tyre. /Lajmi.net/

15934660_1352619758113841_1474818549_n 15879545_1352619744780509_1242735765_n 15879551_1352619628113854_1932203681_n 15878664_1352619601447190_1440156280_n 15822364_1352619558113861_909307823_n 15879613_1352619504780533_1849280331_n 15879232_1352619448113872_1170860481_n 15879236_1352618771447273_222583593_n 15934704_1352618588113958_1655762719_n 15879264_1352618418113975_1550726690_n 15879373_1352618401447310_488833511_n

 

.

Comments
To Top