Lajme

Vidhen dy vetura në Mitrovicë, policia nuk arrin t’i kap hajnat


Publikuar më:


Të dyshuarit nuk kanë përfillur urdhrat e zyrtarëve policorë dhe nuk janë ndalur.

Njësiti policor gjatë ndjekjes ka vërejtur se Vetura Golf II  është ndalur afër lumit Ibër dhe i dyshuari  ka braktisur veturën dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Ndërsa i personi tjetër me veturë është larguar me një shpejtësi. Lidhur me rastin vetura Golf II është vërtetuar se ishte e vjedhur dhe e njëjta i është kthyer pronarit./lajmi.net/

.

Comments
To Top