Lajme

Video ekskluzive: Shoku i Cozmanit plagos me armë zjarri shokun e Noizyt në Prishtinë


Publikuar më:


Burime të lajmi.net bëjnë të ditur se deri të të shtënat me armë në Swiss Diamond ka ardhur pas përleshjes fizike ndërmjet reperëve Cozman dhe Noizy.

Po ashtu këto burime thonë se më pas një shok i Cozmanit ka shtënë në drejtim të turmës, ku ka mbetur i plagosur një shok i Noizyt. /Lajmi.net/

Më poshtë mund ta shihni videon e arrestimit të Cozmanit dhe të tjerëve. 

Plagosje në sheshin e Prishtinës, i përfshirë Noizy (Foto)

Comments
To Top