Lajme

Vetëvritet një 19 vjeçar në Shtime


Publikuar më:


Një djalë 19 vjeçar nga qyteti i Shtimes ka kryer vetëvrasje.

Ende nuk dihet motivet që e kanë shtyer ta kryej këtë akt por nga burimet e Metros mësohet se djali me inicialet L.H ka bërë vetëvrasje gjatë ditës së enjte. Policia e Kosovës është duke u marrë me rastin, dhe për çdo informaicion do të njoftoheni me kohë.

Ditë më parë edhe një 18-vjeçar nga Istogu Jetmir Bekaj, i dha fund jetës së tij, duke u varur në litar. /gazetametro.net

To Top