Lajme

Veseli e Mustafa, do të nënshkruajnë marrëveshje me Ruairi O’Connell


Publikuar më:


Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, bashkë me kryekuvendarin Kadri Veseli, do të nënshkruajnë një Memorandum Bashkëpunimi me Ambasadën e Britanisë së Madhe në Kosovë.

Memorandumi që do të nënshkruhet në mes dy krerëve të shtetit dhe ambasadorit Ruairi O’Connell, i dedikohet fuqizimit dhe pavarësimit të bordeve të Agjensive të Pavarura.

Comments
To Top