Lajme

Veseli dhe Nuland do të takohen të dielën


Publikuar më:


Të dielën, kryetari Veseli takon zëvendës-sekretaren e shtetit amerikan, Victoria Nuland.

“Të dielën, më 10 korrik 2016, kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, pret në takim zëvendës-sekretaren e shtetit amerikan, Victoria Nuland”, thuhet në njoftimin për media./Lajm

Comments
To Top